propozycje dla firm

Potrzebujesz zaangażowanych i zmotywowanych Pracowników?

Podstawą efektywności i motywacji jest dobrostan psychofizyczny. Nie możemy go osiągnąć bez prawidłowego oddychania, dobrego jakościowo i ilościowo snu oraz umiejetności zarządzania własną psychiką i stresem. Jeżeli zależy Wam na wsparciu Pracowników w przywróceniu pełnego dobrostanu, motywacji i zaangażowania – poniżej proponuję rozwiązania w postaci webinarów/warsztatów dla Pracowników każdej Firmy!

Prawidłowe Oddychanie

Prawidłowe oddychanie - od tego zacznij!

Mój webinar to doskonała okazja, aby zweryfikować własny sposób oddychania i poznać praktyczne ćwiczenia pozwalające przywrócić jego prawidłowy, fizjologiczny wzorzec. Poczuj moc oddychania!

Sen

Sen - tyle od niego zależy!

Sen, to obszar, który wielu z nas zaniedbuje. Poznaj kluczowe fakty dotyczące fizjologii snu i jego wpływie na nasze życie. Dowiedz się, co zaburza jakość snu i jak to poprawić, jak walczyć z bezsennością i przywrócić dobry, regenerujący rytm snu!

psychika i stres

Psychika i stres pod kontrolą!

Zarządzanie stresem, umiejętność zauważania własnych myśli i emocji oraz wpływania na nie, to warunki naszego dobrostanu. Regularne stosowanie wybranych technik relaksacyjnych pomoże w utrzymaniu pełnej formy umysłu, ciała i energii!

Program "ZDROWA FIRMA" dla każdej Organizacji

Dlaczego warto współpracować ze mną?

Zajmuję się tematem osobistej efektywności od lat. Wiem, że sama wiedza tu nie wystarczy. Kluczem do sukcesu jest umiejetność zainspirowania do jej praktycznego wykorzystania. To moja przewaga na rynku – po kilkunastu latach pracy w roli menedżera, trenera, lekarza.

Co zyskuje Firma?

„Corporate wellness”, to dzisiaj standard podejścia do pracowników w liczących się Firmach. Czasami są to tylko frazesy, słowa i jednorazowe akcje. Pracownicy, jeśli dostają rzetelne wartości osobiste, inspirujące do zmiany nawyków i zachowań oraz poprawiające ich dobrostan, są bardziej zmotywowani i zaangażowani.

error: Ochrona treści przed kopiowaniem !!